Filmy

NOWOŚĆ

Dziewczyna we mgle

Kategoria:
thriller
Grupa wiekowa:
12
Czas trwania:
128 minut
W małej, odizolowanej od świata, górskiej mieścinie młoda dziewczyna wychodzi z domu do kościoła, ale nigdy tam nie dociera. Na miejscu zaginięcia pojawia się charyzmatyczny detektyw Vogel (Toni Servillo), znany z umiejętności manipulowania mediami. Kiedy poszukiwania nastolatki nie przynoszą rezultatów, bezpodstawnie kieruje swoje podejrzenia na nauczyciela literatury (Alessio Boni). Vogel ignoruje brak twardych dowodów i brnie w oskarżenia. W rozpętanej przez Vogla medialnej burzy wszyscy stają się podejrzanymi a sprawa zaczyna przyjmować niespodziewany obrót.

NOWOŚĆ

Gnomeo i Julia: Tajemnica zaginionych krasnali

Kategoria:
animacja, familijny
Grupa wiekowa:
b.o.
Czas trwania:
80 minut
Kiedy Gnoemo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, ich głównym zmartwieniem jest przygotowanie ogrodu do zbliżającej się wiosny. Wkrótce spostrzegają, że na terenie Londynu ktoś wykrada ogrodowe krasnale na masową skalę.

NOWOŚĆ

Player One

Kategoria:
akcja, sci-fi
Grupa wiekowa:
b.o.
Czas trwania:
138 minut
Akcja rozgrywa się w roku 2045, kiedy to świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia się w chaosie. Ludzie znajdują ratunek w OAZIE, ekspansywnym uniwersum rzeczywistości wirtualnej stworzonym przez błyskotliwego ekscentryka Jamesa Hallidaya.

HIT

Czerwona Jaskółka

Kategoria:
thriller
Grupa wiekowa:
16
Czas trwania:
140 minut
Dominika Jegorowa zmuszona zostaje do przyjęcia roli „jaskółki”, uwodzicielki na usługach rosyjskich służb specjalnych.

HIT

Czarna pantera

Kategoria:
akcja, sci-fi
Grupa wiekowa:
12
Czas trwania:
135 minut
T’Challa po śmierci swojego ojca, króla Wakandy, wraca do rodzinnego kraju, by objąć tron. Wkrótce Wakanda zostaje napadnięta przez dawnego wroga. W obliczu niebezpieczeństwa młody władca zbiera sojuszników i robi wszystko, aby pokonać groźnego przeciwnika i ochronić swój dotąd pozostający w izolacji lud, jego kulturę i całą wysoce rozwiniętą technologicznie cywilizację. By udowodnić, że jest godzien miana króla, T’Challa jako Czarna Pantera staje w obronie nie tylko swojej ojczyzny, ale i całego świata.

WKRÓTCE

Deadpool 2

Kategoria:
akcja, komedia
Grupa wiekowa:
15
Czas trwania:
117 minut
Oszpecony w wyniku śmiertelnie groźnego ataku bydła podkuchenny ze stołówki zakładowej (Wade Wilson) nie cofnie się przed niczym, by spełnić największe marzenie swego życia – chce zostać wybrany najseksowniejszym barmanem miejscowej sieci barów mlecznych i udowodnić, że jeszcze się taki nie narodził, który mógłby mu nadmuchać w kakao. Walczy przy tym o odzyskanie utraconego poczucia smaku i skradzionego kondensatora strumienia, stawiając czoło wojownikom ninja, japońskim gangsterom spod znaku yakuzy i sforze agresywnych seksualnie czworonogów. Przemierzając kulę ziemską, odkrywa siłę rodziny, przyjaźni i pikantny smak przygody, a przy okazji zdobywa pożądany puchar dla Najlepszego Kochanka Świata.

FAMILIJNY

Piotruś Królik

Kategoria:
animacja, komedia
Grupa wiekowa:
b.o.
Czas trwania:
93 minut
Fantastyczne przygody jedynego takiego na świecie – złośliwego Piotrusia Królika!

Aktualności

Deadpool 2 w Kinie Kultura

Gotowi czy nie, Deadpool wraca! Po obejrzeniu trailera wiele wskazuje na to, że będzie to powrót we wspaniałym stylu. Film "Deadpool 2" trafi na ekran naszego kina 18 maja - w dniu polskiej premiery! Nie przegap okazji i zarezerwuj najlepsze miejsca. Bilety na seanse można już nabyć w przedsprzedaży za pośrednictwem naszej strony: http://kino-solec.com/film/168

Niedziela? U nas otwarte!

Zabierz swoich najbliższych do kina. W naszym repertuarze prześmieszna animacja, która rozbawi nie tylko najmłodszych: http://kino-solec.com/film/160

więcej aktualności