Aktualności » Weekendowe nowości filmowe

W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę na ekranie Kina Kultura pojawią się rewelacyjne kinowe nowości: "Potworna rodzinka""Blade Runner 2049" i "Człowiek z magicznym pudełkiem"

"Potworna rodzinka" to idealna propozycja na rodzinny wypad do kina. Przerażająco śmieszna i strasznie porywająca animowana opowieść o rodzinie przemiłych, choć dość niezdarnych potworów. Fay Wishbone jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne. UWAGA! Dla wszystkich widzów, którzy przyjdą na film w potworrrnych przebraniach, dostępne będą super bilety promocyjne w cenie 12 zł! 

"Blade Runner 2049" to pozycja obowiązkowa dla miłośników dobrego kina i fanów jednego z najważniejszych obrazów science-fiction w historii kinematografii, czyli "Łowcy androidów" w reż. Ridleya Scotta z 1982 r. Za reżyserię sequela z Harrisonem Fordem i Ryanem Goslingiem w rolach głównych odpowiada Denis Villeneuve, twórca "Sicario" czy "Labiryntu". Akcja filmu dzieje się kilkadziesiąt lat po wydarzeniach przedstawionych w 1982 r., scenariusz oparty jest na oryginalnym koncepcie Ridleya Scotta i Hamptona Fenchera. 

"Człowiek z magicznym pudełkiem" jest niezwykłą historią o podróżowaniu w czasie i miłości potrafiącej pokonać wszelkie granice czasoprzestrzeni. Akcja filmu dzieje się w Warszawie, jest rok 2030. Wydawać by się mogło, że dla Adama (Piotr Polak) lepsze jutro było… wczoraj. Dotknięty zanikiem pamięci bohater musi zacząć wszystko od nowa. Przeprowadza się i rozpoczyna pracę w potężnej korporacji. Poznaje w niej atrakcyjną Gorię (Olga Bołądź), którą jest totalnie oczarowany...

Szczegółowy repertuar oraz bilety dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce Repertuar

Zapraszamy do Kina Kultura!

Powrót do listy aktualności