Aktualności » Ho, ho, ho!

Czy Listy do M. 3 Tomasza Koneckiego przebiją wynik Botoksu Patryka Vegi, który zanotował najlepsze otwarcie tego roku z 700 tysiącami widzów w pierwszy weekend wyświetlania? 

Już jutro, czyli 10 listopada, odbędzie się premiera kolejnej odsłony polskiego superhitu. Będzie to debiut trzeciej części serii świątecznych komedii, które skradły serca milionów Polaków - Listy do M. Listy do M. 2. W filmie zobaczymy znanych i uwielbianych bohaterów, takich jak: Melchior (Tomasz Karolak), Wojtek (Wojciech Malajkat) czy państwo Lisieccy (Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk), a także sporo nowych postaci, w które wcielili się: Borys Szyc, Izabela Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka.  
I tym razem w filmie nie zabraknie humoru, wzruszeń, świetnej muzyki i mooocy miłości. Opowie on historię kilku osób, których w jeden magiczny dzień spotyka mnóstwo niespodzianek i wyjątkowych chwil. To jedna z niegłupich polskich komedii, na którą naprawdę warto wybrać się do kina, szczególnie w towarzystwie najbliższych. 

Nie pozostaje nam nic innnego, niż zaprosić Was na weekendowe seanse do Kina Kultura, które ruszają od jutra. Bilety dostępne są w przedsprzedaży internetowej na naszej stronie oraz w kasie kina otwieranej 30 min. przed pierwszym seansem. 

Do zobaczenia w kinie :-) 

Powrót do listy aktualności