Aktualności » Świąteczne nowości filmowe dla całej rodziny

Grudzień to ekscytujący czas świątecznych nowości filmowych dla całej rodziny i nie tylko. W naszym repertuarze właśnie pojawiła się właśnie przepiękna animację Pierwsza gwiazdka oraz familijna komedia twórców Asterix i Obelix: Misja Kleopatra - Mikołaj i spółka.

Pierwsza gwiazdka (animowany | dubbing) - pełen humoru i wzruszających momentów film o małym, odważnym osiołku o imieniu Bo. Bo tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia...
Po drodze spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody, oraz gołębia o wielkich aspiracjach. Wszyscy oni wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążają za gwiazdą. Wkrótce staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.

Mikołaj i spółka (komedia, familijny / dubbing) - te święta miały być jak każde inne – wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów wysypujących się spod choinki. Nagle jednak okazało się, że może nie być ich wcale! Nikt nie chciałby znaleźć się w stroju Świętego Mikołaja, który tuż przed Wigilią dowiaduje się, że wszystkie jego elfy zachorowały i nie pomogą mu zapakować nawet połówki najmniejszego z prezentów. Najsłynniejszy brodacz świata musi czym prędzej wezwać zaprzęg najdzielniejszych reniferów, chwycić lejce i pomknąć magicznymi saniami na poszukiwanie lekarstwa, które uzdrowi jego pomocników… i uratuje tegoroczne Święta. Na swojej drodze spotyka zakręconą rodzinę, która pomoże Mikołajowi w jego szalonej misji. Gwiazdka tuż tuż – liczy się każda sekunda!


Więcej informacji o filmach, szczegółowy repertuar i bilety online dostępne w zakładkach Filmy oraz Repertuar
Do zobaczenia w grudniu :-)

Powrót do listy aktualności