Aktualności » Na co z dziećmi do kina?

W naszym grudniowym repertuarze znalazło się kilka rewelacyjnych pozycji dla najmłodszych, które na pewno skradną ich serca. Podczas intensywnego okresu świątecznych przygotowań, warto jest dostarczyć swoim pociechom dawkę filmowej rozrywki, tym bardziej, że na naszym ekranie zdecydowanie będzie co oglądać! 

W piątek, 22 grudnia, swoją ogólnopolską premierę będzie miała zaskakująco piękna Magiczna zima Muminków. To wielki powrót kultowej bajki autorstwa Tove Jansson, tym razem na dużym ekranie. Muminki od lat cieszą się sławą kultowych bohaterów zarówno książkowych, jak i telewizyjnych, które na stałe weszły do polskiej popkultury. U rodziców film przywoła wiele miłych wspomnień związanych ze znanymi postaciami, a najmłodsi widzowie pokochają go za magiczny charakter. 

W piątek i sobotę, 29-30 grudnia, zobaczycie u nas niesamowitą perełkę wytwórni Disneya, czyli animację Coco. Jest to niesamowita pod względem wizualnym, ale przede wszystkim merytorycznym opowieść o chłopcu, który zafascynowany grą na gitarze marzy o tym, by pójść w ślady swojego muzycznego idola. Zarówno Wy jak i Wasze pociechy wyjdziecie z tego seansu pełni zachwytu, polecamy! 

A już na początku stycznia, gdy świąteczne emocje opadną, obejrzycie u nas drugą część szalonych i zabawnych przygód uroczego misia, którego pokochały miliony na całym świecie - Paddington 2 . Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłon­ności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo... Czy wyjdzie z tego cało? Przekonacie się już w styczniu! 

Zapraszamy Was serde... świątecznie do Kina Kultura! :-)

Powrót do listy aktualności