Aktualności » Narzeczony na niby – ale miłość prawdziwa!

Od dnia premiery, 12 stycznia, ponad ćwierć miliona widzów obejrzało najnowszą komedię romantyczną Narzeczony na niby w reżyserii Bartosza Prokopowicza! 

To jest film o różnych odsłonach miłości - jest miłość porzucona, nieszczęśliwa, jest miłość własna, synowska, ojcowska, ale też miłość odzyskana, więc proszę się nie denerwować - mówi Piotr Adamczyk w wywiadzie dla radia RMF FM, który wcielił się w rolę Darka.
Mój bohater wyrasta poza schematy. Taki typas, zakochany w sobie reżyser, on zmienia maski, ale w głębi duszy jest chyba bardzo nieszczęśliwy- mówi aktor. Rolę amanta oddałem kolejnym pokoleniom. Tu gra go Piotrek Stramowski. Ja gram tego złego (...) najtrudniej jest opowiedzieć prostą historię...

Główną rolę w filmie gra Julia Kamińska, a w obsadzie zobaczymy także, m.in.: Sonię Bohosiewicz, Tomasza Karolaka, Mikołajak Roznerskiego, Krzysztofa Stemlaszyka, Barbara Kurdej-Szatan, Andrzej Grabowski czy Ewa Kasprzyk. 

Jak mówi reżyser Bartosz Prokopowicz, Narzeczony na niby to komedia romantyczna, która bawi się konwencją i opowiada o bardzo ważnych rzeczach. Film szanuje inteligencję widza, w sposób wzruszający i zabawny dostarcza pozytywnych emocji. Są też elementy musicalu. Chwytające za serce My Way w wykonaniu Tolka jest manifestem wszystkich postaci w filmie. Iść swoją drogą, podążać za sercem i nie żałować tego, co było, bo najlepsze jest przed nami.

Zapraszamy na seanse filmu jeszcze w najbliższy weekend! 
Szczegółowy repertuar i bilety dostępne TUTAJ.

Powrót do listy aktualności