Aktualności » Porywająca opowieść o tym, że niełatwo być innym

Cudowny chłopak to porywającej opowieści o tym, że niełatwo być innym. Jest to ekranizacja międzynarodowego bestsellera, który wzruszył i rozbawił miliony czytelników na całym świecie. Każdy che się wyróżniać, nikt nie chce być inny. 

Rzadko który film potrafi zmusić ludzi do działania, jednakże Cudowny chłopak ma właśnie taką moc. Za jego sprawą, nawet szkolny łobuz zada sobie pytanie: „czy koledzy z klasy lubią mnie za to co sobą reprezentuję, czy może tylko dlatego, że imponuje im moja pewność siebie? Czy fakt, że jestem taki przebojowy, nie odbywa się czyimś kosztem?”.

Widzowie będą mieli okazję poznać historię Auggiego Pullmana – chłopca, który urodził się z mocno zniekształconą twarzą. Auggie nie będzie jednak jedynym narratorem tej szczerej, zabawnej i wzruszającej opowieści. Jest ona bowiem przedstawiona z perspektywy kilku różnych osób, które wchodzą z nim w kontakt, przechodząc mniej lub bardziej zauważalną przemianę. W dzisiejszym świecie tak bardzo skupiamy się na tym, co zewnętrzne, widoczne, łatwe do ocenienia, że coraz trudniej nam zauważać to, kim ludzie są naprawdę, w środku, co przeżywają, z jakimi emocjami się borykają.

W filmie pojawiła się rewelacyjna obsada - Julia Roberts, Owen Wilson i młody gwiazdor znakomitego filmu Pokój, czyli Jacom Tremblay. 

Zapraszamy na seanse 10 i 11 lutego.
Szczegółowy repetuar i bilety:
www.kino-solec.com/film/132

Powrót do listy aktualności