Aktualności » Maraton Horrorów w Kinie Kultura

Maraton Horrorów w kinie Kultura, to niesamowita okazja do obejrzenia trzech przerażających filmów w naszym kinie! W sam raz na początek wakacji.

Dziedzictwo Hereditary - Premierowo podczas maratonu! Film okrzyknięty najstraszniejszym horrorem ostatnich lat. Każda rodzina ma swoje sekrety. Niektóre wiodą prosto do piekła. Śmierć Ellen, seniorki rodziny Grahamów, nie mogła być dla nikogo zaskoczeniem. Natomiast to, co nastąpiło po niej, dla wszystkich było szokiem. Rodzina Annie, córki Ellen, wkrótce po pogrzebie zaczyna doświadczać niepokojących zjawisk. Początkowo tłumaczy je sobie żałobą i przemęczeniem, ale wkrótce zdarzenia przybierają tak tragiczny i potworny obrót, że jasnym staje się, iż na rodzinie Grahamów ciąży mroczne dziedzictwo. Co takiego wydarzyło się w życiu Ellen, że teraz zapłacić musi za to jej rodzina? Odkrycie tej prawdy nikomu nie przyniesie spokoju…

"Zemsta" - Jedyna okazja by obejrzeć ten mrożący krew w żyłach film na naszym ekranie! Przystojny i zamożny Richard zabiera swoją piękną kochankę Jen na romantyczny weekend w odludnej okolicy. Ku zaskoczeniu dziewczyny w domu zjawiają się także kumple Richarda. Panowie należą do ludzi, którzy uważają, że od świata wszystko im się należy, więc gdy alkohol rozpali żądze, ich ofiarą padnie piękna Jen. Brutalnie wykorzystana, pobita i bliska śmierci dziewczyna postanawia krwawo pomścić swoje krzywdy.

Ostatnim filmem na naszym Maratonie jest film "Delirium". Jest to również jedyna i niepowtarzalna możliwość obejrzenia tego filmu w naszym kinie. Producenci takich hitów jak "Uciekaj!" czy "Noc oczyszczenia" zabierają nas tym razem w przerażającą wędrówkę po zakątkach ludzkiego umysłu. Tom od dłuższego czasu cierpi na tajemnicze zaburzenia psychiczne. Po długiej i, jak się wydaje skutecznej terapii, opuszcza mury szpitala psychiatrycznego. Jest to coś na kształt zwolnienia warunkowego. Tom ma zamieszkać w posiadłości, którą odziedziczył po zmarłych rodzicach i nie może jej opuszczać przez 10 dni. Warunek wydaje się łatwy do spełnienia, aż do pierwszej nocy. Tom stanie się świadkiem wydarzeń, które każą mu wierzyć, że terapia się nie powiodła, a jego umysł znów go zawodzi. Woli nie brać pod uwagę drugiego wytłumaczenia: że to co widzi dzieje się naprawdę.

Cena biletów:

Normalny: 30zł

Ulgowy: 28zł

Powrót do listy aktualności