Aktualności » Premiera "Ach śpij kochanie" już jutro!

Premiera najnowszego polskiego thrillera Ach śpij kochaniejuż jutro, tj. 20 października w Kinie Kultura! 
W osnutym na faktach thrillerze o miłości, która prowadzi do zbrodni zobaczycie całą plejadę gwiazd polskiego kina. W okolicach Krakowa dochodzi do serii zagadkowych morderstw. Podejrzenia padają na szanowanego obywatela, Władysława Mazurkiewicza (Andrzej Chyra). W rolę jego byłej żony Heleny wciela się Katarzyna Warnke.

Kocham styl dawnych gwiazd filmowych, takich jak Greta Garbo czy Marlena Dietrich. One bardzo precyzyjnie budowały swój wizerunek w świadomości widzów. Skupiłam się na biżuterii, charakteryzacji, włosach, kostiumie itd. Wiedziałam, że to pomoże mi zbudować tajemnicę, ale także uwieść widza, trochę tak jak Helena uwodzi Mazurkiewicza” wyznaje aktorka.  
 

Byłe małżeństwo pozostaje ze sobą w bliskiej relacji. Helena lubi korzystać z pieniędzy byłego męża, mimo że (być może) jest świadoma licznych zbrodni, których się dopuścił. Wie jak wzbudzić pożądanie, zazdrość, czasem nawet współczucie, co tu dużo mówić – do perfekcji opanowała sztukę obchodzenia się z mężczyznami. To kobieta fatalna, niosąca w sobie niejedną tajemnicę.

Zapraszamy na wieczorne seanse od piątku do niedzieli!

Powrót do listy aktualności